Powstała we Wrocławiu w 2008 roku InduSoft Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem i wyłącznym importerem amerykańskiej firmy. Oferuje ona szeroki asortyment oprogramowania umożliwiającego tworzenie w środowisku Windows w tym Windows Embedded aplikacji wspomagających systemy automatyki.

 

InduSoft Web Studio jest potężnym zestawem narzędzi dla systemów SCADA, HMI  umożliwiającym wizualizację  procesu produkcyjnego ale i również wizualizację w innych obszarach automatyki.  Niewątpliwą zaletą IWS jest prosty graficzny interfejs już na poziomie tworzenia własnej wizualizacji. Możliwość tworzenia własnych bibliotek wykorzystywanych w dalszym procesie tworzenia synoptyk.

 

Oferowane technologie pozwalają między innymi na:

  • zbieranie danych na bieżąco z wielu urządzeń i ich archiwizowanie (lokalnie lub SQL),
  • wyświetlanie i zapewnianie dostępu do bieżących danych, wykresów graficznych z poziomu runtime oraz z poziomu klienta zdalnego
  • zapis danych do bazy danych SQL, możliwość pisania zapytań do SQL z poziomu InduSoft Web Studio.

 

Dane teleadresowe:

  

InduSoft Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Stanisława Kunickiego 10A/II,

            54-616 Wrocław

NIP:    894-296-20-80

Telefon support: 699 954 735,

Telefon handel: 502 437 670,

Telefon biuro: 71 789 08 81 wew 205

E mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

E mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

 

Mapa dojazdu:

>>>kliknij<<<

 

 

Webinary