Szanowni Partnerzy i Klienci firmy InduSoft,

 

 

Na witrynie internetowej Indusoft.com pojawiły się w ostatnim czasie pewne zmiany.

Jak mieliście Państwo już okazję zauważyć firma InduSoft stała się częścią rodziny AVEVA. Zespół InduSoft przez ostatni czas intensywnie pracował nad zawiązaniem współpracy. Zadbał o to aby korzyści płynące z zasobów firmy AVEVA w połączeniu z doskonałą obsługą firmy InduSoft stały się fundamentem do dalszej jeszcze bardziej udanej współpracy.

 

Nie wprowadzono żadnych zmian w produkcie lub zespole InduSoft. Produkty, których używają klienci InduSoft pozostają w ofercie, nadal także oferujemy Państwu nasze pełne wsparcie we wdrożeniach i obsłudze produktów. Firma AVEVA jest w tym zakresie nieocenionym wsparciem zarówno w zakresie developmentu jak i inwestycji w ciągły rozwój produktów HMI/SCADA oferowanych przez InduSoft Web Studio.

 

Kontynuujemy proces mający na celu usprawnienie naszej witryny, na której już niedługo znajdziecie Państwo wszystkie dostępne informacje, a także nowości i wiele użytecznych treści. Proces implementacji nowej witryny zakończy się w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

 

 

Pozostajemy dostępni dla Naszych Klientów.

 

 

 

Webinary